Hakkımızda

Anasayfa  / Hakkımızda

YEDA DESIGN, 2001 yılından beri Türkiye nin önde gelen firmalarının, mobilya aksesuarları, dekoratif plakalar, mobilya bağlantı elemanları, mobilya kapak ve panelleri dalında  çözüm ortağı olarak faaliyetini sürdürmekte.

YEDA DESIGN, Türkiye Exclusive Distributor:

1.    SIRO

Kulp ve düğme üreticisi SIRO sektörün dünya lideri, 1948 yılında kuruldu. Merkezi Avusturya’da. 5000 adet üzeri ürün çeşidi var, ve 20.000 adet üzeri  renk- materyal kombinasyonu mümkün.

Şu an 40 farklı ülkedeki satış ofisleri, showroom ve depoları ile müşterilerine hakettikleri kaliteyi ve hizmeti, hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır. Katıldığı fuarlar ve müşterileri ile geliştirdiği birebir ilişki sayesinde -SIRO için üreten uluslararası mimar ve tasarımcılarında katkılarıyla - kişiye özel çözümler üreterek, hayalinizde canlardığınız fikirleri, mobilyalarınızda görme şansı vermektedir.

Siro ürünleri modern tasarımları ve değişmez  yüksek kaliteleri sayesinde uluslar arası itibar görmekte ve 60 tan fazla ülkeye ihraç edilmekte.

 

2.    SIBU

Sektöründe dünya lideri olan dekoratif plaka üreticisi SIBU Design 200 den fazla yüzey çeşidi ile 70 den fazla ülkeye ihraç etmekte. Uygulama alanları çok geniş: Mobilya cepheleri, mağazalar, fuar standları, display, vitrin dekorasyonu….

 

3.    TISCHLERZENTRUM

TZ AUSTRIA | Avusturya merkezli geleneksel aile şirketi.

Başlangıçta marangozlar için güvenilir kapak tedarikçisi olarak tanınan firma, zaman içinde yüzey laminasyon alanında yatırımlarını yükselterek bugün TZ AUSTRIA mobilya sektöründe dünya çapında en yenilikçi tedarikçiler arasında yer aldı.

Bu başarı, yüksek kaliteli malzemeler, son teknoloji makineler ve üretimdeki çok yüksek kalite standartlarına dayanmaktadır.

 

 

 

+
+